Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkohol fogyasztás után miért...

Alkohol fogyasztás után miért fáj mindig a csontom?

Figyelt kérdés

A fájdalom eddig még csak a lábamban jelentkezett, de ott az összes csontom fáj. Eddig csak ivás utáni nap reggelén jelentkezett a fájdalom, de legutóbb már az nap este.

Nem vagyok alkoholista, csupán alkalmakkor szoktam inni és akkor se sokat. Ha kérhetném normális válaszokat szeretnék. Már nem egyszer néztem utána de eddig még sehol nem kaptam választ. - orvoshoz nem szeretnék elmenni, hátha nincs nagy baj.- A válaszokat előre is köszönöm.!


18/L



2014. júl. 31. 19:37
 1/4 dixeinsteins válasza:
Csontfájdalom esetén muszáj elmenni orvoshoz! Ezt nem lehet húzni, halogatni. Én nekem is voltak ilyen tüneteim, de nem alkoholfogyasztás után (az orvos el is tiltott, miután kiderült a probléma, az alkohol bármily nemű fogyasztásától és ezt be is tartom). Úgyhogy minél előbb menj! Azt ajánlom!
2014. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.!
2014. aug. 11. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán azért fáj, mert az alko, mint tudjuk, kivonja a kalciumot a szervezetből. De szerintem örülj, hogy csak a csontod fáj tőle.

Ismertem olyat, akinek a hasnyálmirigye fájt állandóan, nagyon heves görcsökkel, ám ennek ellenére folytatta az ivást. Később megműtötték. 250 öltés volt a hasán, egy évre rá újra ivott. Pár éve meg is halt szegény.

A halálos ellenségemnek se kívánok annyi szenvedést, amit ő átélt.

A szervezet mindig jelez nagyobb bajok előtt. Ha valaki okos, odafigyel a jelekre. A legegyértelműbb jel a fájdalom nyilván, de vannak más jelek is pl. zsibbadás, remegés, látászavar stb.

2014. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valamiere jutottal? En is ezzel kuzdok.. neha iszom nem is sokat es elegge faj a labszaram utánna
2018. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!