Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja volt egy roham féleségem.. tünetek:remegés, izzadás, szédülés, ájulásérzés, hányinger.

Ez csak egyszer volt azóta nincs. És még szokott olyanom is lenni hogy úgy érzem mintha egy pillanatra megállna az idõ, bocs de nem tudom máshoz hasonlítani és ilyenkor rámjōn egy ilyen gyomorból induló gyengeség. Pánikbeteg lennék? Ha nem, akkor mi lehetett?


2014. júl. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok embernek van pánikrohama élete során néhányszor, de ez még nem jelenti azt, hogy pánikbeteg lenne. Pánikbetegségnél egyszerre több tünet jelentkezik, viszonylag gyakran, rendszeresen. Érdemes utánanézni neten,van egy jó könyv is, ami gyakorlatokkal segít leküzdeni az ilyen problémákat, de egy szakember talán az elején többet segíthet.
2014. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. és errõl a másik dologról, mikor úgy érzem hogy megáll az idõ, nem tudsz semmit?
2014. júl. 23. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm mesélt hasonlókat, aki sokáig pánikbeteg volt, de pontosan már nem emlékszem. Szerintem ebbe a könyvbe érdemes lenne beleolvasnod, neki ez segített. Talán érdemes rákeresni, hogy letölthető-e valahonnan.

[link]

2014. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2014. júl. 23. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem segít! Én is elkezdtem olvasni, bár kicsit más jellegű dolgok miatt, és jónak tűnik. Az első fejezet segít belőni, hogy pontosan mi a problémád és használható tanácsokat is ad. A többit nem tudom, mert csak eddig jutottam.
2014. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!