Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez körömgomba? Mit ajánlotok?

Ez körömgomba? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik családtagomnak van körömgombája, s minden rimánkodás ellenére sem kezeli megfelelően, ráfogja, hogy nincs ideje. Tudja pedig, hogy fertőző, de mégsem.


Kezdek én is aggódni, hogy elkaptam, hiába vigyázok. Az első 3 lábujjamon a köröm kemény lett, nehéz őket vágni, viszont nincsenek berepedezve.

Vettem már magamnak vény nélküli szert, hogy még az elején kiirtsam, viszont mindegyikhez adtak reszelőt is, de én nem tudom a körmöm reszelni, mert nincs olyan súlyos fázisban, s fájdalmat okoz.

Picit sárgának is látom.


Most azt nem tudom milyen szert kellene kipróbálni, amiben nem kell a körmöket is reszelni....


Lehet hülyén hangzik, de ez vajon lehet a körömgomba kezdeti tünete, vagy már csak én beszélhettem be magamnak, annyira félek, hogy elkapom....


Köszönöm előre is a válaszotok.


2014. jún. 8. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárki,bármilyen bajáról kérdez,az én tanácsom az: első lépés az orvos. Végülis ő tanulta a gyógyászatot.

Az viszont az én kérdésem lenne ahoz aki itt kérdez. miért teszi ezt. mit vár attól aki talán még annyit se tud,mint ő. vagy képes vagy bárkire hallgatni?

2014. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tapasztalatokat várok, talán azért van ez a rovat, hogy megosszuk egymással ezeket. :) Szép hétvégét!:)
2014. jún. 8. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A megvastagodott köröm jelezhet körömgombát, nem feltétlenül kell berepedeznie. Viszont mivel nincs olyan rossz állapotban, ezért jobb, ha valami enyhébb szert veszel rá, mint pl Nailnert vagy ilyen ecsetelő stiftet.
2014. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!