Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garat felé csordogáló slejmes...

Hadrianuspopus kérdése:

Garat felé csordogáló slejmes váladék a fejből mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, szenved e más is hasonló problémában mint ez de én már két éve küzdök vele. A dokim emiatt már megmütött orrsövényferdüléssel, valamint kiszedtünk az orrmanduláim de semmi javulás, és kezd ráhúzódni a fülemre. Egyfolytában jön a váladék, az orromon pedig egyátalán nem változik semmi.

2014. jún. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Allergia, vagy valami krónikus gyulladás (garat, arcüreg, homloküreg) ki lett zárva?
2014. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem allergia, végeztek tesztet és semmire nem vagyok allergiás, csináltak röntgent + orrendoszkopiát de a doki azt mondta hogy nincs arcüreg gyulladásom. Ugyhogy nem tudom mi lehet de nagyon rossz :S ahogy egyre jobban a fülemre huzodik egyre roszabb a közérzetem is, tompa vagyok , nem tudok rendesen koncentrálni
2014. jún. 6. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez valami allergia lehet. Tesztekkel nem tudnak mindenre vizsgálni, csak azt lehet valamennyire kizárni, hogy amire pontosan vizsgáltak, arra mi a reakció (a bőrpróba viszont sokszor fals eredményt ad.)

Ételekre is néztek? Nem tipikus tünet, de nálam tejtermékektől van ilyen. De van rengeteg olyan étel, amit szinte nem tudsz kikerülni, és nem is gondolnád, hogy ok lehet, szója, tartósítószer, glutén, stb.

Plusz az is gyanús, hogy dokit írtál, nem dokikat. Mindenképp keress fel más orvost is, sokszor csak a sokadik orvos jön rá a megoldásra.

2014. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!