Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Van valami...

Mi lehet a bajom? Van valami vírus mostanában?

Figyelt kérdés
2 éve nem jött ki az allergiám, (előtte egész évben a legdurvább tüneteket produkáltam, mindenre allergiás vagyok, kivéve ételekre) tegnap egyszer csak elkezdett ömleni az orrom, folyni a nyálam, viszketni a szemem, feszülni a homlokom és az arcom és fájni az orrom és a torkom közötti rész. Azt hittem, allergia, de estére 38,6 lett a lázam. Bevettem egy fél algopyrint (nálam csak ez használ) mert ennyi elég szokott lenni 39 alatt. Lefeküdtem, egész éjjel rázott a hideg és reggel 38,3-ra ébredtem. Az orrom és a torkom közötti rész annyira fájt, hogy nyelni nem tudtam. Reggel óta be van dugulva az orrom és még mindig lázas vagyok és feszül a fejem. Van valami vírus mostanában? A semmiből jött. Orvoshoz menni nem tudok,max ügyeletre,mert nem otthon vagyok, de ott meg max antibiotikumot írnak fel mindegy mi a baja az embernek. Gondoltam, megkérdezem, hátha járt valaki hasonlóan.
2014. máj. 25. 17:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!