Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok és unatkozom,...

Beteg vagyok és unatkozom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már teljesen rosszul lettem ,lebetegedtem. Az ágyban fekszem próbálok filmet keresni de nem találok ,van valakinek ,valami egyéb ötlete? 14/L

2014. máj. 19. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj!
2014. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz valami jó sorozatot!
2014. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 évesen nem szabadna unatkozni, addigra már ki kellett volna alakulni valamiféle érdeklődési körnek. Nem csak hülye filmek vannak a világon (persze vannak jó filmek is, de azokat nem ezeken a kereskedelmi csatornákon vetítik folytatásokban!) Azt javaslom, kérjél meg valakit, hogy menjen el a legközelebbi könyvtárba, és vegye ki neked az alábbi könyveket, vagy csak egy-kettőt közülük:

Dymphina Cusack: Ketten a halál ellen

Emily Bronte: Üvöltő szelek

Charlotte Brontë: Jane Eyre

Eric Knight: Légy hű magadhoz

Ha nem olvastad volna még ezeket a könyveket, melegen ajánlom, egyik jobb mint a másik, pont a te korosztályodnak való, mindegyik nagyon szép szerelmes történet, de nem giccs. - Vagy pótold be az elmaradt tanulmányaidat.

2014. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Igen van érdeklődési köröm ,de mint elolvastad beteg vagyok így az általános programjaim nagy részét nem csinálhatom ezért ne légy lenéző. Amúgy a könyvek tetszenek amit ajánlottál a Jane Eyre-t és az Üvöltő szeleket már olvastam a de a másik kettőt elkezdem hamarosan.

2014. máj. 20. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs. ha akarod, ajánlhatok még könyveket. Például a Doktor Zsivágót, filmben is nagyszerű. Igaz, könyvben kicsit vaskos.
2014. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!