Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hat hónapja nem voltam náthás,...

Hat hónapja nem voltam náthás, ma elkapott a dolog milyen gyors gyógymódok léteznek?

Figyelt kérdés

Ha én náthás leszek 2 és fél hétig nem kapok a oromnál levegőt.Mit tegyek? Mézet nap mint nap eszek és mindig a időjárási viszonyokhoz megfelelően öltözködök.

Ha pálinkát iszok jobb de csak 5 percig. Mit ajánlotok?



2014. ápr. 17. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó meleg fürdő, utána ágybabújás és gyakori orrfujás. :) Nekem így mindig sikerült 2-3 nap alatt ellmulasztani 90%-ban.
2014. ápr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Párásíts a szobában, reggel és este enyhén sós vizet csöppents az orrodba, egyél húslevest, jó ha kicsit csípős. Fokhagyma, hagyma is jó a náthára.
2014. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat!


Parasitast,hogy csinaljam? Ne nezzetek butanak regen probaltam de 23m2 nehez par ora alatt es meg az a gonosz belmagassag is vagy 3.5 meter hogyan csinaljam gyorsan??


Amit eddig csinaltam: ittam forro teat rubofent ittam es palinkat nos ezeket tegnap ittam,

Ma: rubhofen,neo citran kozul valasztok tea es orrspray kb. 2 het mire jobban leszek sajna.....

2014. ápr. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!