Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen elgyengültem. Mit...

Teljesen elgyengültem. Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Most volt hasmenésem, és azt hiszem vége. 6 napig csak pár kekszet ettem ( étvágyam se volt), és abból is csak napi szinten 7-et. Fogytam is pár kilót, de amúgy sincs meg az átlag testtömeg indexem. Legyengültem, biztosan a kevés "étkezés" miatt. Mit csináljak, hogy újra energikusnak érezzem magam?

2014. ápr. 8. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyen durván beteg voltál, mindenképpen sok folyadékot kell inni, hogy nehogy kiszáradj. Tea amibe teszel egy kis cukrot vagy mézet mert kell az erő.

Sós krumpli, hogy az ionháztartás rendbe jöjjön.

Banán, ét csoki mert ezekben van kálium, ami hasmenésnél kiürült muszáj pótolni, mert a szívednek szüksége van rá.

Párolt csirkemell párolt répával- a répát egy olajon kell párolni, mert az A-vitamin zsírban oldódik.

Alma, pár szem dió, mogyoró.

Főtt tojás, reszelt zöldségekből saláta mire tehetsz diót, szezámmagot stb.

Sós ropik, van ilyen köles golyó, buláta, korpovit keksz, puffasztott rizs vagy búza sonkával, uborkával.

Főtt rizs zöldborsóval, kukoricával összekeverve.

Zabkása tej nélkül, egy kis vízben főzd fel csak.

2014. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!