Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan ég a gyomrom....

Folyamatosan ég a gyomrom. Mitől lehet ez? Rennie hatásos?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki letámadna, voltam már orvosnál,aki azt mondta, a stressztől van, és HOVA nevű gyógyszert kaptam, ami nyugtató hatású.

Akkor tényleg bevált,szedtem egy darabig, de rettentő büdös szaga van,és most már hányingerem van attól is.Meg minden mástól.

A gyomorégésem kb folyamatos,éjjel felkelek arra, hogy ég a gyomrom, hányingerem van.

Már nem iszok szénsavas üdítőt, de még vizet se,mindenből csak mentest iszok meg,mert felpuffadok tőle, és a gyomrom és nagyon fáj. Paradicsomos ételeket is kerülöm, amennyire tudom ( pedig nagyon szeretem őket )

Most mivel egész éjjel fent voltam,annyira fájt a gyomrom, elgondolkoztam, nem-e kéne valami gyógyszert szedni.

Sok helyen írják hogy a RENNIE gyógyszer jó erre. Viszont nektek mi a tapasztalatotok? Tényleg jó? vagy csak figyeljek még jobban oda az étkezésre.

Már gyümölcsöt se tudok enni, se almát, se narancsot,mert fáj a gyomrom tőle. Se kivit, se limonádét,mert a citromtól is fáj. Mit tehetnék?


21L



2014. márc. 30. 12:38
 1/2 Barbiangel válasza:

Valószínűleg neked is reflux-od van, azaz savtúltengésed, mint nekem... Ajánlom a Rennie gyógyszert, nálam pl. bevált. Mikor beveszed és szopgatni kezded, szinte már érezni lehet a lúgosító hatását, a nyál állaga sokkal jobb állagú lesz. Étkezés után 1 órával célszerű alkalmazni, és lefekvés előtt 1 órával. Meglátod majd, sokat használ!

Nagyjából ugyanúgy étkezem, mint te, ami még pluszba eszek, az a kovászos uborka. Próbáld ki, nem fogsz csalódni!

2014. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kovászos ubi?! :O Hát ezen meglepődtem, úgy alapból azt hittem hogy az se jó a gyomornak, igaz, nem is mostanába ettem.

Köszönöm a tanácsokat, ha még esetleg tud valaki valami tippet, ( vagy esetleg te, kedves első ) Akkor írja meg légyszíves! Hogy miket hagyjak még ki az ételek közül stb.

2014. márc. 31. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!