Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akkor is fitymaszűkületem van...

Akkor is fitymaszűkületem van ha merev állapotban kicsit nehezen tudom hátrahúzni?

Figyelt kérdés
Ha hátrahúzom merev vagy lankadt állapotban akkor elkezd vörösödni a makkom ez normális?

2014. márc. 17. 13:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha van rá módszer én műtét nélkül szeretném megoldani a dolgot ha beteg vagyok!
2014. márc. 17. 13:02
 2/8 anonim ***** válasza:
"merev vagy lankadt állapotban akkor elkezd vörösödni a makkom " Kissé ellentmondásos. Ha lankadtan is .... akk ha feláll nem tudnád hátrahuzni.
2014. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy azt szeretném megtudni műtét nélkül megoldhatom-e?
2014. márc. 17. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
"..ha beteg vagyok"....mikor vagy beteg ? A fitymaszűkület nem betegség, hanem állapot. Óvatosan tágítgasd, ha van rá időd.
2014. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"akkor elkezd vörösödni a makkom" - ne várd meg, amíg egyszer nem tudod visszahúzni rá a fitymád, s pár óra alatt elüszkösödik!!!!

Nem normális! Pláne ha lankadt állapotban is....

Urológus orvos!!! !!!

2014. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó hát ezt könnyen mondja az akinek semmi gondja nincsen!Sokat olvastam és mások azt mondják nem éri meg!!
2014. márc. 18. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval egy kicsit szűk, szorítja a makkot, de hátrahúzható. Annyira nem vészes akkor a dolog, szinte már majdnem jó – csak ne hagyd hátrahúzva, mert ha túlságosan megtelik a makk vagy beödémásodik a bőr a környéken akkor nagyon nehezen tudod újra előre húzni.


Próbáld meg azt, hogy megfogod a fityma végét és kinyújtod olyan nagyra a nyílását amilyen nagyra tudod (fájdalom nélkül). Tartsd így pár percig, pihenj egy kicsit, aztán újra. Ismételd meg párszor (szigorúan véve azt, hogy ne légy durva magadhoz, ne húzd túl erősen, csak legyen szép feszes), és ismételd minden nap. Szépen lassan tágulni fog.

2014. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Jó hát ezt könnyen mondja az akinek semmi gondja nincsen!Sokat olvastam és mások azt mondják nem éri meg!!"


Állampolgári jog HÜLYÉNEK lenni !!

2014. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!