Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom kezelni az indulatai...

Nem tudom kezelni az indulataim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam ideges vagyok feszült kb 3 honapja zàrtosztàlyon feküdtem ongyilkos akartam lenni.

Bordeline személyiségzavart àllapitottak meg nâlam. Sok gyogyszert kaptam ami miatt még rosszabul lettem.

Abbahagytam nem szedtem be többet...most megint kezdödik..nagyon félek a gyogyszerektöl. Hogyan kezeljem magam hogy jobban legyek???



#gyógyszer #zavar #depressziok
2014. márc. 13. 19:43
 1/1 anonim válasza:
próbáld meg levezetni a feszültséget magadon...kezdj el sportolni,mozdulj ki többet,kevesebb számítógép,játék,ne nézz dúrva filmeket,csodálkozz a tavasz zöld színein,egyszerüen takarodj ki a szabadba :) ne gondolj senkire és semmire,menj mindig elöre egyre gyorsabban,és ez gyógyhatású...nem jó,ha 4 fal közt ülsz, legyél mindig társaságban,bontakozz ki magadból ( nekem ez bejött ) ha akarsz irj priviben.
2014. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!