Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon mi lehet? Szombat...

Ez vajon mi lehet? Szombat óta az alhasam és a méhemnél néha nagyon erős fájdalmat erzek és olyankor hanyinegrem is van. ( pontosan azóta miután 10percet kb a huzatba voltam. Ma kicsit hanytam is (atlatszos színe volt)

Figyelt kérdés

Pisiles után néha erzek a hasamba fájdalmat. Utoljára 17-én voltam barátommal, azutan egybol megjött. Februar 26án voltam nögyogyasznal és azt mondta h nem vagyok terhes.

Mostmar jobb lett hogy kicsit hanytam és wc-tem.



#alhasi fájdalom #méh körüli fájdalom
2014. márc. 12. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fáj pisilésnél az alhasam, ha begyullad a méhem. Ez indokolná a méh fájdalmat is. Ilyenkor a hasamban un. diszkomfort érzésem van egész nap, tehát, ha nem is fáj a méhem, akkor is érzem, valami nem jó. Amióta spirálom van, ez gyakrabban fordul elő. Volt, hogy hónapokig kínlódtam, 1,5 hónapig valamilyen anitibiotikumot szedtem, ami semmit nem ért. Magamtól kezdtem el kamillát inni. Most, ha már érzem, ha valami nem oké, 3 napig 2-3 csésze kamilla tea, és teljesen rendbe hoz.
2014. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló érzésem van. Koszonöm :)
2014. márc. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!