Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meleg srác vagyok és azt...

Justus9 kérdése:

Meleg srác vagyok és azt szeretnémbtudni ha koton nélkül sexelnék egy másik sráccal aki nem szüz de semmi baja nincs akkor lehet e valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
persze, terhes lehetsz...
2014. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudhatod ténylegesen, hogy semmi baja nincs. Ha elkapott egy HIV fertőzést előző nap, azzal másnap már téged is megfertőzhet. Soha ne játssz orosz rulettet, nem éri meg.
2014. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nincs semmije az 100% mert ismerem csak azt akarom tudni hogyha eegyikönknek sincs semmije se akkor ugye semmije esèly nincs rá hogy bármelyikönk rosszul jöjjön ki a dologból az elözö kommentelonek meg: ez egy komol kèrdès volt... Bocs ha ezt elitèled .... Ezzel születtem mobd meg hogy ès változtatok rajta...
2014. febr. 27. 23:35
 4/20 A kérdező kommentje:
Elnèzèst a rengeted helyesirási hibáèrt csak telefonon kissè nehezebb :d minden esetre köszönöm a segitsèget :)
2014. febr. 27. 23:37
 5/20 A kérdező kommentje:
Mèg várom a válaszokat:P
2014. febr. 27. 23:42
 6/20 anonim ***** válasza:
Minden nap mellette vagy 24 órán keresztül? És korábban mindig mellette voltál 24 órán keresztül? A saját egészséged érdekében ne legyél ennyire naiv.
2014. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Okè nem voltam mindig mellette de valaki a kèrdèsre válaszoljon x____x
2014. febr. 27. 23:59
 8/20 anonim ***** válasza:
Lehet bajod. A végbélben mindenféle baktériumok és kórokozók is vannak, ezért az anális behatoláskor KÖTELEZŐ az óvszer használata. Illene ezt tudni meleg srácként....
2014. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ès mekkora erre az esèly ; mi lehet a bajom töle ?
2014. febr. 28. 00:15
 10/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a szexnek vannak különböző formái. Hogyha oráloztok, és tényleg nincs semmi baja, semmi gond nem lesz.


Az anál más tészta, ott tényleg vigyázni kell a kórokozókkal. A leggondosabb tisztítás esetén (mert ugye kulturált análszex előtt ez a szokás) is rengeteg baktérium van ott. Az óvszer valóban ajánlott, különben gyulladás lehet a vége. A passzív felet pedig MASSZÍV síkosítással és persze gyengédséggel lehet megvédeni - ha nem síkosítotok rendesen, nemcsak szar lesz neki, hanem akár be is repedezhet, megsérülhet a végbélnyílása, ami szintén begyulladhat, és még csúnyább dolgok lehetnek belőle.

2014. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!