Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Időnként szúrós fájdalmat...

Időnként szúrós fájdalmat érzek a szívem környékén, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Másfél hete enyhén szúró fájdalmat érzek a szívem környékén. Először azt hittem, hogy a szívem, de kétszer éreztem hasonló fájdalmat a jobb oldalon is, akkor azt hittem, a tüdőmben van. Most tanácstalan vagyok. A fájdalmak alábbhagytak az elmúlt napokban, de ma újra enyhén jelnentkzett, ismét a bal oldalon.
2014. febr. 22. 13:08
 1/2 anonim válasza:
Anyámnak is hasonló volt csak ő egy kicsit halogatta és most vizet meg gyógyszert mindent kell szednie amikór előjön.Szerintem menj orvoshoz amint lehet.
2014. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szúró fájdalom a mellkas akár jobb v. bal területén lehet akár pleuritis sicca is, száraz mellhártya gyulladás. Ilyenkor a két hártya a fali és a zsigeri lemez között a folyadék mennyisége lecsökken, és a két lemez szinte karcolja egymást, amikor elmozdul egymáson, légvételre vagy kilégzésre. Ez elég heves szúró jellegű fájdalmakat okozhat. Persze lehetséges sok más dolog is sztem kérdezd meg a dokit. :-)
2014. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!