Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor mit csináljak?...

Most akkor mit csináljak? Szedjem vagy ne? Vesekő probléma!

Figyelt kérdés

Ultrahangon kimutatták,hogy egy 6mm kő van a vesémben,bár elküldenek ct-re is,hogy valóban az e ,de ha az akkor azt mondták kőzúzás lesz a vége mivelhogy elég nagy és kipisilni durva lenne!Ezután azt mondták,hogy szedjek rowatinexet de úgy tudom az arra jó,hogy a kő lekerüljön a húgyhólyagba,hogy kitudjam pisilni,de ha a 6mm-es kő olyan nagy,hogy zúzni kell akkor azt kipisilni lehetetlenség annyira fáj!Mi tévő legyek?

F/28


2014. febr. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta, akkor szedjed...
2014. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szedd a Rowatinexet, bajod nem lesz tőle, ezt írja a betegtájékoztató is: A Rowatinex vese- és húgyúti megbetegedések (pl. vesekő, vagy a húgyvezetékben lévő kő és az ezekhez kapcsolódó tünetek) kezelésére, valamint az újbóli kőképződés gátlására, továbbá enyhe húgyúti fertőzésben a vizeletelválasztás elősegítésére szolgáló gyulladáscsökkentő és enyhe antibakteriális hatású, simaizmok görcsét oldó gyógyszerkészítmény.


Tehát csökkenti a valószínűségét, hogy fertőzésed lesz, és ellazítja a simaizmokat a húgyúti rendszerben, nem hagyja, hogy beékelődjön a kő, és ezáltal csökkenhet is a fájdalom. Plusz elősegíti, hogy ne legyen több veseköved.

2014. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem hat a Rowatinex. :( Én naponta 2x járok háziorvoshoz ügyeletre vénás görcsoldó és fájdalomcsillapítóért. Nem értem miért várják, hogy magától kijöjjön.. Ilyen hosszan tartó fájdalmak mellet oda lesz a vesém is..
2014. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6mm erest nem zúznak. Műtéttel kiszedik, vagy egy csövet kapsz.
2014. nov. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!