Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Összefügghet ez a kettő? Mi...

Összefügghet ez a kettő? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
egy sportoló vagyok. 1 hónapja kezdődött velem ez. Erős fejfájásom volt nagyon legyengültem állandóan fáradt voltam. 2 hete Megjött a labor és Kiderült hogy vashianyos vérszegénységem van. Azota rengeteg vitamint szedek es már epp visszatértem az edzéshez de meg mindig erőtlenebbül mint azelőtt. Most 5 napja nagyon köhögök es teljesen le vagyok gyengülve étvágyam sincs. Elotte teljesen egészséges életet éltem. Már vagy 3 éve nem voltam beteg. Napi 3-5 óra sport egészségesebb ételek. Mi lehet a bajom? Osszefugghet ez a köhögés a vashiannyal? Tehat mar 3-4hete nem,edzel oke mielott Elkezdtem köhögni voltam pár edzésen. De azóta nem járok megint? És még annyi hogy semmi étvágyam nincs.
2014. jan. 21. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Csökkentsd vitaminmennyiseget, mert kikeszitheti a veled és attól fájhat a fejed. Próbáld ki vitaminok nélkül milyen... Vérszegénységre az orvos által javasolt vitamint szedd, ne összevissza mindenféle szemetet. Én 500as agneziuot szedek...az bőven elég.
2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vesedet* bocs
2014. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem össze vissza szedem...azt szedem amit az orvos felírt
2014. jan. 21. 20:28
 4/4 A kérdező kommentje:
És a vitaminokat csak 2-3 hónapja szedem, mert nagyon kevés volt és azt mondták hogy napu4-6 óra sport mellett a vitamin szükségletet nem tudom Nélkülük fekedtni. Tehat vitaminok nelkul kezdődött a fejfájás
2014. jan. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!