Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcureg gyulladas jar ful...

Arcureg gyulladas jar ful dugulassal? Volt mar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
arcureg gyulladas
2014. jan. 20. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt sajnos. Igen jár vele főleg amikor fújtam az orrom.
2014. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jár vele. Súlyosabb esetben még egy csúnya középfülgyulladással is kombinálható az arcüreg gyulladás. Legalábbis nálam így volt.
2014. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Megirnad nekem, hogy sikerult kideriteni, hogy arcureg gyulladasod van? Sajnos attol tartok nalam is az a problema all fenn es a fulem is gyulladasban van.

Megirnad, hogyan kezeltek? Volt felszuras is?

Visszajott azota?

Elnezest a sok kerdesert es megegyszer koszonom szepen.

2014. jan. 20. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Válaszolok helyette... Fizikai vizsgálat majd arckoponya CT. Orron felvezetett endoszkopon keresztül leszivjak és atoblitik. Injekció nélküli helyi erzestelenitesben történik, én kaptam előtte sggbe egy nagy adag nyugtatot is xD. 8oras kórházi benntfekvest igényel. Az orr 1napig vérzik, de műtét után pár órával nekem alig jött már.
2014. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso! Az orron felvezetett endoszlop ezek szerint egy fele mutet? Mennyi ideig tartott?

Borzaszto lehet, meg olvasni is. Meg volt utana hasonlo problemad?

Koszi szepen!

2014. jan. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!