Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tehet olyant a háziorvos,...

Tehet olyant a háziorvos, hogy nem fogad?

Figyelt kérdés
ma telefonáltam neki ,hogy holnapra szeretnék időpontot kérni,erre az asszisztens azt mondta,csak jövő hétre van időpontjuk,telefonáljak vissza hétfőn....de én most vagyok beteg...18 éves korom óta 2szer voltam nála eddig,most 27 vagyok.mit tudok tenni?váltani fogok orvost most már biztos,de mire átér a kartonom...nagyon fáj a gyomrom és émelygek(terhesség kizárva).ti mit tennétek?
2014. jan. 14. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehet olyat, hogy nem fogad.

Csak annyi, hogy időpontot nem ad és akkor benne van a pakliban, hogy sokáig ott ülsz, mire sorra kerülsz.

Nálunk is van időpontos rendszer a háziorvosnál, akiknek nem kell várni a sort, csak bemennek az időpontjuk alapján, akinek friss betegsége van, azért nincs időpontja, vagy mert nem kért időpontot, őket is fogadják, csak nekik sokszor várniuk kell a sorukra.

2014. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

"váltani fogok orvost most már biztos,de mire átér a kartonom..."

kb. 3 perc!, ha háziorvosi rendelők egy épületen belül vannak.

(felhívod az új választott háziorvost, elmondod, hogy ezentúl hozzá szeretnél tartozni és időpontot kérsz.

a megadott időpontban, már nála lesz a kartonod.)

2014. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs vele egy épületben más felnőtt orvos :-(.a kislányomnak váltottunk 2013ban és nem fogadták amig nem ért át a karton kb 1 hét volt
2014. jan. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!