Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Psorioderm termekcsaladrol...

Bridzs993 kérdése:

A Psorioderm termekcsaladrol szeretnek véleményeket kérni, azoktól azoktól, akik mar hasznaltak!?

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek pikkelysömörrel.. nagyon sok mindent kipróbáltam mar, viszont semmi nem használat. Az egész fejborom ahol haj van olyan, illetve kisebb teruleteken(honalj,csípő, konyek felett) is megtalálható, viszont ott minimalsan. Három napja elkezdtem alkalmazni a Psorioderm termékcsalád egyik kremjet es a csipomrol teljesen eltűnt, ami számomra hihetetlen ennyi év küszködes utan.. Aki használta mar az tisztába van vele, hogy nem igazan olcsó termékekről van szó, épp ezert érdeklődöm, hogy érdemes lenne -e megvenném a sampont? Előre is koszonom a válaszokat!

2014. jan. 3. 12:58
 1/4 WFox válasza:
Szia. Igen, érdemes. Viszont nálam hosszú távon annyira nem vált be, mindig maradt egy kisebb pikkelyes terület. Amit viszont jobban megéri megvenni, az a testápoló. Mindennapos használattal (szinte) csodákra képes. Nyugodtan próbáld ki fejbőrön, amikor 1 napot otthon vagy, mondjuk reggel, estére nagyon szépen leszedi a pikkelyeket a fejedről, amit azután csak a samponnal lemosol. Persze ezt így mindennapos alkalmazásban nem ajánlom, mindennaposra ott a krém. Viszont egy kérdés. Körmeiddel hogy állsz? Mert az nálam horror...
2014. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem érdemes, csak pénzlehúzás sajnos(tapasztalat). A bőrgyógyász szerint annyit használ mint a 2-300 Ft.-os puhitó kenőcsök, és igaza is volt, csak későn kérdeztem meg.:/
2014. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat!:) a kormeimmel hal istennek semmi baj.. az egész testemrol eltűnt a pikkelysömör, hála a krémnek! egyedül a fejboromon van, de azt nem kezelem meg.. várok további ötleteket / bevált praktikákat ra!:)
2014. jan. 19. 21:12
 4/4 anonim válasza:
Nekem is pikkelysömöröm van és mi is használjuk a Psoriodermet és nekem bevált mert nagyon sok lejött.Persze maradt ott még de egy sampontól ne várj csodát.
2014. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!