Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 11éves vagyok és én még nem...

11éves vagyok és én még nem vagyok szerelmes, nem csókoloztam és ez osztálytársaim ezért lenéznek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a normális, nem az osztálytársaid.
2013. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, én 18 voltam az első (nem beteljesült) szerelmem idején, és 22 évesen volt az első szexuális kapcsolatom. Bőven ráérsz még.
2013. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen még én sem voltam szerelmes és nem csókolóztam, ennyi idősen még korai is lenne, majd eljön annak is az ideje, aki ezért lenéz, azzal ne foglalkozz, később őket fogják lenézni.
2013. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen nem is az a dolgod,hogy szerelmes legyél és túl legyél az első csókon.

Hidd el te vagy jól nevelve,gondolom veled foglalkoznak a szüleid a társaiddal meg nem annyira.

Ne legyél elkeseredve.Nem vagy lemaradva.Sőt....ha 10 év múlva csókolózol először akkor sincs semmi baj,legalább huszonpár évesen nem leszel "agyonhasználva"

2013. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy normális, és ezért csak maximális tiszteletet és megbecsülést érdemelsz! Akik meg ezért lenéznek, azokkal ne foglalkozz!
2013. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársaid olyan gyökerek, hogy gyakorlatilag bármiért lenéznének. Most éppen ezt dobta a gép.


Pl. ha festenéd a körmöd akkor az lenne a baj, ha nem akkor meg az. Vannak ilyen hülyék akiknek soha semmi se jó, ha kipécéznek.

2013. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A húgom most 11éves, ismerem az osztálytársait is, és látszik még, hogy nagyon gyerekek...hülyék, ha azt gondolják, te vagy lemaradva, inkább ők az idióták. A felét se hidd el, csak menőnek akarnak számítani.
2014. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!