Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? 15 éves...

Mitől lehet ez? 15 éves vagyok. Fontos!

Figyelt kérdés
El kezdek furán látni hirtelen, közbe megszédülök és gyorsabban ver a szívem meg furcsálok mindent. Pl: Suliban normálisan mentem a folyosón és egyszer azon kapom magam hogy nemis gondolkoztam semmin 5percen keresztül csak mentem magamba fordulva de észre se vettem közbe hogy nem is gondolkozok meg semmi mintha magamtol mentem volna. És mikor észbe kaptam hirtelen megszédültem furán láttam mintha nemis ezen a világon lettem volna és rámjött amit fent irtam. Olyan volt mintha a lélek akarna kimenni belőlem halál félelmemvolt majdnem össze estem és minden napos ez. Meg lehet vicces de furcsálom ilyenkor hogy élek meg minden furcsa.,és ránézek valakire mégrosszabul leszek mert furcsálom hogy élünk meg hogy mikvagyunk.. És hirtelen olyan nem élethű lessz semmi és járkálok nemtudom ilyedtembe mitcsináljak és várom hogy vissza menjek a valóságba. Lécci irjatok ha tudtok erröl valamit nemtudom miez de iszonyaT rossz :Ss

2013. dec. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy alapos kivizsgálás jó lenne!
2013. dec. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy stresszes vagy?
2013. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szegény! Nekem is volt hasonló,de én csak szédültem és ilyen hirtelen halálfélelem jött rám,meg szívszúrás,kéz remegés...pánikroham-szerűség lehetett,és én is tökre úgy éreztem,hogy össze fogok esni,úristen mi lesz velem. Ilyenkor mély levegőt kell venni,megnyugodni,leülni,de legjobb friss levegőre menni. Nekem ez segít. Amúgy szerintem stressz-alapú lehet,én is eléggé az vagyok. De fordulj orvoshoz inkább,több minden okozhatja ezt.

Kitartás!!

15/L

2013. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget stresszeltem 2éven keresztül, akkor még nem volt ilyen. Depressziós voltam nagyon korházba is voltam pszichiátrián 3hetet. Utána javult a helyzet szedtem gyógyszert már nem szoktam szorongani. Néha felkapom a vizet eléggé ha hozzám szólnak, és nem tetszik valami, de már 1 éve hogy nem vagyok depressziós csak vanmikor hozzam szolnak idegesen válaszolok de semmi depresszió. Ez a pánikroham szerűség meg 2 hónapja jelentkezett. Hozzáteszem rendszeresen dohányzom 3 éve de az orvosom mondta nem ez válthatjaki hiába szokokle, hanem az energia ital, sok koffein, arról már leszoktam, már csak cigizek, meg mondta ez lelki okokbolvan. De én attól félekhogy szívinfarktus sokszór az ugrikbe nekem mikor kezd gyorsulni a szivem és megilyedek azt hiszem hogy mindjárt szívinfarktust kapok de most ez meik lehet? pánikroham? Mert mikor rámjön akkor azt hiszem jobban leszek ha elhagyom a helyszint ahol elkezdődött és ezt a pánik betegek szokták olvastam.
2013. dec. 16. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
15 éves vagy és 3 éve dohányzol? Hát gratulálok...meg energiaital?! Istenem,akkor min csodálkozol?! Nem lesz szívinfarktusod,ha bemeséled magadnak,és arra gondolsz,akkor csak még idegesebb leszel,és rosszabb lesz. Felejtsd el,mondd magadnak,hogy az égvilágon semmi bajod,és ha neked is stressz alapú,ahogy nekem volt,próbáld ki a MagneB6 gyógyszert,vagy pezsgőtablettát. Idegrendszerre is jó,és magnéziumhiányod sem lesz. Nekem mikor már 1 hónapja ilyen bajaim voltak,elkezdtem szedni,és néhány nap alatt megszűnt. De felfogás kérdése is. Hogy mit,hogyan "mesélsz be" magadnak.
2013. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Sokat segítettél :)
2013. dec. 22. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett azóta? Megoldódott a helyzet? :) Nekem sajnos 2 hete jött elő egy pánikroham és már odáig fajult, hogy kórházba kerültem. Most magántanuló leszek, ma volt az első pszichológusi kezelésem, elvileg 1-2 hónap és rendbe jövök. :) Remélem, azóta sikerült leszokod a dohányzásról is!
2014. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!