Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Térdsérülésre valami kiváló...

Térdsérülésre valami kiváló orvos akinek van fogalma az egészről?

Figyelt kérdés
Meghúztam a térdszalagomat nyújtás közben és azóta nem tudom teljesen kinyújtani a térdem, szinte lábujjhegyen járok. A sebészeten nem akartak műteni, mondván hogy "úgyis meggyógyul", rheumatológiára küldtek. A rheumatológus szerint "a csípőm miatt fáj a térdem", a rtgeredmény szerint a csípőmnek semmi baja. Az ortopédorvos szerint nemkell gipsz vagy fásli és felirt vmi gyógyszert hogy "attól 3 hét alatt meggyógyul" megvettem szedtem és azóta se változott semmit. 8 hónapja instabil, ha tornáztatom csak fáj és fogalmatlannak tűnik az egészről az összes orvos.
2013. nov. 21. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
De a legbosszantóbb, hogy nem tudom egyáltalán valaha meggyógyul-e, és mintha felesleges lenne orvoshoz menni, mert eddig csak idő és pénzkidobás volt és értelmetlen hülyeségeket hordtak csak össze.
2013. nov. 21. 22:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiváló orvos nem létezik. Van csapnivaló orvos, meg annál is rosszabb.
2013. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"és mintha felesleges lenne orvoshoz menni, mert eddig csak idő és pénzkidobás volt és értelmetlen hülyeségeket hordtak csak össze."


Szerintem nem is vagy te annyira hülye, még sokra viheted.

2013. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De most erre mi mást mondjon bárki, ha mondanak valamit és aztán kiderül, hogy egyszerűen nem úgy van. Azt hogy elmegyek hozzá mégegyszer, mert nagyon érti a munkáját?
2013. nov. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!