Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van? Nem vagyok egy...

Mi bajom van? Nem vagyok egy orvoshoz rohangálós típus.

Figyelt kérdés
Már nem először fordul elő velem hogy alacsony a vérnyomásom és eddig a folyadék meg is oldotta a rosszulléteket, de most már szédülök, zsibbad az arcom és olyan mintha bedugulna a fülem és a szivem környékén fájdogál is néha, a víz szakad olyankor rólam. Most 107/57 volt utóljára. Már ez kezd ijesztő lenni számomra. Valami komoly oka van ennek?

2013. nov. 19. 21:47
 1/3 anonim válasza:

Hagyd abba az ekizést.


És usgyi orvoshoz most!

2013. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen vérnyomásmérőd van? Pulzust nem mér? Mert azt is jó lenne tudni.


Ajánlanék neked egy nyugtatót csak veszélyes lehet. A nyugatót azért mondtam, mert lehet rápánikolsz és rohamod van.


Amit leírtál abból simán kiszedek 4 pánikbetegségre utaló jelet: szívtáji fájdalom, szédülés, zsibbadás, fokozott verejtékezés.


Azt mondják az alacsony érték még mindig jobb, mint a magas, tehát relax. Valószínű, hogy étkezési problémák és alacsony vércukorszint, kiszáradás a problémád.


Amikor én rápánikoltam, szívtáji égő/szúró érzésem volt, a fülem bedugult, izzadtam és ájulás kergetett.

2013. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pulzus 76-73 körül mozog. Amióta megszültem szörnyen meg is visel a menstruáció is de a múlkor nem volt köze hozzá úgyhogy azért nem gondolom hogy az játszik közre. Mondjuk az utóbbi időbe sokat voltam ideges. Tartok tőle hogy valami komolyabb dolog. Van egy 2 és fél éves kisfiam is itt velem,párom meg dolgozik.
2013. nov. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!