Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Xanax 0,5nél mi számít túladag...

Xanax 0,5nél mi számít túladagolásnak? Mi történik ha valaki túladagolja?

Figyelt kérdés
Stresszes helyzetekben szedem 1-2db ot, nem mindennap. Volt,hogy egy napra nem volt elég az 1-2db, ilyenkor mi számít túladagolásnak, és milyen következményei lehetnek? Nem meghalni akarok, vagy ilyesmi, csak nem szeretném túladagolni, viszont szükségem van a nyugtató hatására. Olyankor jöhetnek elő a mellékhatásai?

2013. nov. 17. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én amikor túladagoltam magam, teljesen megszűnt minden körülöttem. Este vettem be őket, és másnap este tértem magamhoz. Az egész nap kiesett, nem emlékszem, mit csináltam aznap. Nem átaludtam a napot, csupán emlékezetkiesésem volt. Én nagyon befelé fordultam, regresszív állapotba kerültem. Külső szemmel mintha egy élettelen test lettem volna gondolom. Frontin túladagolás között annyi a különbség, hogy ott nekem nem egybe ment az emlékezetkiesés, hanem vannak emlékképeim, plusz bódult, kicsit részegséges állapotba kerültem. A Xanax szerintem veszélyesebb, bár gondolom mindenki máshogy reagál rá.
2013. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Xanax meg a Frontin ugyanaz...

Túladagolás veszélye: kinyírod a veséd ha rendszeresen, ill. ha túl nagy dózissal teszed. Na meg persze sokat alszol...

2013. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor ha ugy alakul napi 4szemtől még nem adagolom túl, ugye? Tegnap 4db ot bevettem a délelőtt folyamán s teljesen érzékeny, sirógörcsös állapotba kerültem :( pedig pont ezt szerettem volna elkerülni, révén hogy le kellett volna nyugtatnia....
2013. nov. 17. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Túladagolásnak számít az is, ha többet veszel be az orvos által előírtnál és az is, ha marékszám magadba döntöd.

Xanax esetében elég nagy mennyiség kell ahhoz, hogy egészségkárosodásod legyen, inkább a függőség kialakulása a veszélyes.

2013. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én naponta hármat veszek be és nincs semmi bajom!
2023. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!