Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem piros a torkom, mégis...

Nem piros a torkom, mégis NAGYON fáj, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vasárnap óta fáj a torkom és a fülem. Hétfőn elmentem dokihoz aki azt mondta "nem piros a torkom csak egy picit, a fülemmel sincs semmi" 3 napra kiírt, felírt Cataflam-ot és fülcseppet. Csütörtökön mentem suliba, csütörtök este úgy fájt hogy már sírtam. Főleg a fülem, alig bírtam aludni. Egyszer már volt gége gyulladásom, nyelni a saját nyálamat se tudtam, félek most is ez lesz, mert akkor se mondott rá semmit az orvos. Most a fülem már csillapodott, de már alig merek nyelni, annyira fáj. Eddig csak a jobb oldal most a bal oldalt is fáj. Bioparox-ot fújok, de nem csinál semmit.. Cataflamot meg nem ehetek állandóan. Szerintetek mit csináljanak?Anyukám így is mérgelődik hogy nem gyógyultam meg. 17/L

2013. nov. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégszetre vitesd be magad. Az ügyelet pontos helyét kell csak megtudnotok. De szerintem a Heim Pál ügyeleti tel.számán megmondják, hogy ma melyik az ühyeletis kórház, ahova kell menned.
2013. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap akkor ne menjek suliba? 80 km a legközelebbi kórház, szóval ez ma már ugrott, köszi a választ egyébként
2013. nov. 16. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Holnap nincs iskola.
2013. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban :D De én már este megyek vissza koliba. Ügyelet meg nincs vasárnap erre felé..
2013. nov. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!