Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt itt valaki mellrakos?...

Volt itt valaki mellrakos? Lenne egy kerdesem azoknak, akik tapsztaltak

Figyelt kérdés
Nem erzek semmit a mellembe de viszont a mellbimbom korul teljesen sebes es kisse faj is ( nem vagyok terhes) .. kisse ilyeszto hisz a nok melle nagyon erzekeny .. elore is koszonom a valaszotokot.
2013. nov. 5. 17:05
 1/2 Solitude válasza:

Orvos. Ezzel a problémával ne ide írogass, hanem menj el a háziorvosodhoz vagy nőgyógyászhoz. Ne a legrosszabbra gondolj egyből, de az biztos hogy ez nem normális.

Ja és azon gondolkodtál már hogy nem-e a melltartód rossz és az dörzsöli ki?

2013. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinnem , hogy a melltarto miatt , ma voltam a haziorvosomnal azt mondta , hogy a stressz miatt , mivel a kezemen es a szamon is van , de csak ugyni a mellen nm jon ki
2013. nov. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!