Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen cipőt hordjak, hogyha...

Milyen cipőt hordjak, hogyha lúdtalpas vagyok? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok lány, örökletes lúdtalpas. Nem tudom milyen cipőt hordjak,mivel azok a cipők ,amik jól állnának a nagy lábamon nem tetszenek. Jobban tetszenek a lapostalpú, divat cipők ,csak sajnos sokszor nem állnak jól rajtam,persze van ,amikor találok olyat ,ami jól áll de nagyon nehezen. Mit csináljak, milyen cipőt hordjak ,ami tetszik is és jól is áll a lábamon?
2013. okt. 30. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
miért nem lúdtalpbetétet használsz?
2013. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lúdtalpas vagy járj sokat mezítláb, nyilván nem most, hanem tavasszal-nyáron ha meleg van. Simán mászkálhatsz úgy csomó helyen. Az elején kicsit fura, meg kell szokni, de aztán rájössz, hogy tök jó érzés és a lúdtalpon nagyon sokat tud javítani. Nekem is bejött, úgy mászkáltam elég sokat nyáron az utcán meg a kertben meg ilyesmi és sokat javult a lúdtalpam!
2013. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!