Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismerősöm nemrég átesett egy...

Ismerősöm nemrég átesett egy kisebb műtéten, foltot távolítottak el a tüdejéről, lehet ez a rák kezdete?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van a teljes gyógyulásra? Attól fél, hogy ettől már csak rosszabb lesz..:(
2013. okt. 4. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, a választ nem tudom, de én is kíváncsi vagyok erre a kérdésre.volt biopszián?mikor vették észre?nem mondtak neki semmit, csak úgy megműtötték.apukám tüdőrákos és ő egyenlőre nem műthető.ha őt megműtötték, akkor az sztem már jó.Mi is ezt várjuk, hogy mikor mondják azt, hogy mehetünk műtétre...
2013. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Állítolag 10 éve ott van a folt de mivel nagyobbodott, ezért a háziorvos elküldte kivizsgálásra aminek műtét lett az eredménye... Érdekelne, hogy helyre tud-e ùgy jönni mintha semmi sem történt volna, mik a tapasztalatok?
2013. okt. 4. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
apunak is mondták, hogy ez már a 6 évvel ezelőtti felvételen is rajta volt, ami azért jó, mert nem szóltak semmit erről, tehát így járjon az ember tüdőszűrőre!!!!mint írtam szövettant vettek, barackmag nagyságú, de a háló ami körülveszi, az a nagy, nem műthetik, mert akkor biztos áttétes lesz.a legszörnyűbb érzés, amikor látod, hogy tehetetlen és készül a halálra.a szövettan óta fáj neki a tüdeje.
2013. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!