Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami nyugtatást kérnék,...

Valami nyugtatást kérnék, nagyon gyanús a dolog, segítség?

Figyelt kérdés
Izomrángásom van már egy ideje. Beszédzavarom is van néha, járásom is eléggé részeges, egyszóval valami koordináta ügy lehet a dologban. Nagyritkán megfájdul a fejem 10 másodpercre (hátul, vagy homloknál). Tudom nem szabad félni, 12 éves vagyok és nem tudom mire számíthatok, tudom hogy mindenki orvost fogja mondani de azért ötleteket kérnék hogy mi okozhatja ezt-illetve nem-e valami komoly. Tudom csak orvos tudja megmondani de ötleteket kérnék

2013. aug. 31. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A fáradtságtól az agytumorig terjed a skála, mert ez nagyon általános leírás...
2013. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont az agytumortól félek
2013. aug. 31. 11:46
 3/3 kiwikee17 válasza:
Ahogy mondtad, valószínűleg csak orvos mondhatja meg mi is a konkrét baj, szóval amit tehetsz (tenned kell) az az, hogy elmész hozzá. Igen tudom, könnyű mondani hogy ne félj, de azzal csak magadnak ártasz, hisz az állandó stressz nem tesz jót a szervezetnek... ne gondolj a legrosszabbra, és minél előbb menj orvoshoz. Jobbulást! :3
2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!