Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphatok 20 évesen szívrohamot?

Kaphatok 20 évesen szívrohamot?

Figyelt kérdés
van h zsibbad a bal kezem, erzem h faj a mellkasom, mondjuk nem a szegycsontnál, meg nem olyan erősen. a gombóc érzés a torkomban sokáig megvolt. hátam is fáj. van, h lámpánál tudok csak elaludni. voltam orvosnál, ekg, vérvétel,fül-orr gégész, mellkas és arcüreg röntgen..semmi eredmény, nincs bajom. a gyomrom felső része is szokott fájni. nem iszom, nem dohányzom, semmi káros. olvastam a pánikbetegségről, ők képzelnek be betegségeket, tüneteket produkálnak interneten néznek betegségek után, kész diagnózist állítanak fel. rám majdnem minden tünet igaz volt, mondjuk sztem szívrohamnál is.. nemtudom mit higyjek, de felek. amúgy félek a betegségektől és a haláltól. lehet ez okozza. de nem vagyok orvos. másodszor akkor jött elő, amikor a sziv és érremdszer tételemet dolgoztam ki, ezelőtt par napja anyosommal osszefutottunk ehy ffival, fajdalmakra panaszkodott, mondta h beszol a korhazba az epp aktualis ugyeletes novernek, h figyeljenek ra, neh szivrohamot kapjo. ma megint elott, f, zsibad..
2013. aug. 18. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
fogadd el. az agyad képzelibe. tűrd el. akkor jobb lessz úgyse lessz bajod.
2013. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már "szívroham" fiatal korban,de amit Te leírsz inkább a pánikrohamnak tudható be. Főleg,h kis is vagy vizsgálva és nincs semmi bajod.
2013. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!