Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrömön 1 pötty miez?

Bőrömön 1 pötty miez?

Figyelt kérdés
Remélem a kommentbe be tudom rakni a képet, ide nem sikerül, amúgy én szőrtüszőgyulladásnak látom, de mintha mégsem az lenne, ha valaki ir küldöm neki a képet vagy linkelem, aki tud legyen szives segítsen! :)
2013. aug. 5. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen csípés???

Na, rakd azt a képet. Nem vagyok bőrgyógyász! :)

2013. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] nem csipés :S
2013. aug. 5. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább valamilyen csípésre tippelnék. Sosem volt még szőrtüsző gyulladásom, így nem tudom.

Nekem a pókcsípés szokott ilyen lenni.

Ecetes vízzel törölgesd át, csökkenti a gyulladást, nem viszket, ha eddig tette volna.

Ennyit tudtam, sajnálom, várj, hátha jönnek okosabbak!!

2013. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nemtudom csipés e pár hete ottvan, nem viszket, ha nem látom nem is tudom hogy ottvan.
2013. aug. 5. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pókcsípés nyoma nekem is hetekig látszik..:(

Az apró kis fekete dögnek. Nem látszik túl pirosnak a környéke, teteje pedig elvakargatásnak tűnik.

Elmúlik....:)

2013. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, amugy nem vakartam, szar a kép, teljesen egybe van az egész, szerintem sima a felülete, demindegy, akkro ha elmúlik akkor oké :)
2013. aug. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!