Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívbeteg lennék 14 évesen?

Szívbeteg lennék 14 évesen?

Figyelt kérdés
Néha van ingerköhögésem, de csak ingerel viszont nincs köhögés de azért néha fulladásérzés kíséri. Éjszaka verejtékezek enyhén, hirtelen rámjön egy kis légszomj, ilyenkor sóhajtozok. Hason fekve van amikor abszolút nehezen kapok levegőt. Ha felállok az alvásból, kis egyensúlyzavarom is van és ok nélkül nekimegyek a falnak. Kezdek félni, mert olvastam róla és valahogy minden tünetem stimmel...
2013. júl. 30. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább pánikbeteg vagy.
2013. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, mivel annyi mindentől féltem mostanában. (rák, szívbetegségek, hülyeségek...) Majd csak rájövök, hogy ha valaki egészségesen él, akkor fölösleges aggódnia...
2013. júl. 30. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ismerek sok embert aki mindig fél valamitől....nem értem. én migrénes vagyok, vele született vízfejűséggel amit persze kezelve lett már semmi bajom. de úgy örülnék ha nem fájna a fejem állandoan én sem lennének ilyen gondaim. minek generálni a problémát???? inkabb örülj h nincs semmi bajod. a pánikbetegség egyszerűen kezelhető. de inkább pszichologushoz menj mint h gyógyszereket irjanak fel.
2013. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy asztmás. Vagy pánikbetegtől asztmás.
2013. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!