Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Átesett a bárányhimlőn és nem...

Átesett a bárányhimlőn és nem látszott rajta?

Figyelt kérdés

Gyerek koromban átestem a bárányhimlőn. Felnőtt fejjel, mikor terhes voltam a kisebb gyermekemmel, a nagyobb gyermekeim himlősek lettek.

Most, már sok év eltelt és azóta sem kapta el az a gyermekem a himlőt, akivel akkor voltam terhes, mikor a többiek himlősek voltak. CSináltattunk egy tesztet, és kiderült, hogy a gyermekem MÁR ÁTESETT a himlőn! De soha nem jött ki rajta. Ti hallottatok már ilyet? Ezek szerint akkor esett át rajta, mikor vele terhes voltam, és én már védve voltam? De mégis érzékelte a szervezetem a tesók vírusát, így átadva a magzatnak,és védekezett? Vagy ezt hogyan magyarázzák?


2013. júl. 24. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes.. lehet, hogy védettséget adott a magzatnak.. de az is lehet, pár hónaposan kapta meg.. láttam már 2 hónaposat olyat: 2 pattanásszerű volt rajta és láza sem volt - ennyivel megúszta az egészet.
2013. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az utána hólyagos lett volna, aztán pedig száradó pörk, azt biztos, hogy észrevettem volna...
2013. júl. 24. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden esetre, jól jártunk :D
2013. júl. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!