Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg léteznek olyan baktéri...

Tényleg léteznek olyan baktériumok az emberben, amik a halál bekövetkezte után belülről "megesznek"?

Figyelt kérdés
Lehet tenni valamit ellenük? Eléggé undorító
2013. júl. 21. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom de ha vannak akkor nem mindegy ha már meghaltál?

ha már az undoritonál tartunk tele vagy mindenféle baktériummal. joval is rosszal is. minden szervedben. akkor az nem undorito hogy tele van a tested mikroszkopikus élölényekkel?

2013. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak azokat tartom undorítónak amik megeszik az embert belülről.
2013. júl. 21. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezesetben halálod előtt ugorj be egy oroszlánketrecbe és probléma megoldva. Egyébként vannak, belülről és kívülről is bontanak, de főleg kívülről.
2013. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az élet (vagy a halál) rendje. A holttest lebomlik, ezt baktériumok segítik elő.
2013. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sörpocak ***** válasza:
Felmérések szerint minden 4. ÉLŐ emberben van húsevő baktérium illetve élőlény. Csupán a testünk gyorsabban regenerálódik mint hogy "elfogynánk". A kis baci megesz 1 sejtet, de azalatt az idő alatt mialatt megette azt az 1 sejtet a testünk már is csinált egy újat, épp ezért nem vészes a dolog. Halálunk után meg már tökmind1 szerintem :D
2013. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!