Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több napos hányinger és...

Több napos hányinger és szédülés mitől lehet? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok és már lassan 5 napja nagyon hányingerem van egész nap (függetlenül az étkezéstől) és szédülök. Fogalmam nincs mi lehet a baj, de már nagyon zavar... A házi orvosom nem helyben van és közbe nyári gyakorlaton vagyok ahova mennem kell, hogy időben végezzek. Nagyon tanácstalan vagyok mitől lehet ez és befolyásolja az egész napomat, mert nem tudok tőle nagyon sokáig aludni reggel viszont nem megy a felkelés...

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni értelmes válaszokkal, hogy mit tehetnék vagy mit szedjek rá :/

Köszönöm!



2013. júl. 20. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

terhes?:)


vagy még a gyomorrontás jutott eszembe

2013. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj ne ijesztgess :(: Nagyon remélem, hogy terhes nem vagyok... Van barátom, de mindig rendesen védekezünk és mindenre odafigyelünk. De már nekem is megfordult a fejemben :S

Gyomorrontás nem hiszem, mert csak ez a két panaszom van a szédülés és a hányinger.

2013. júl. 20. 20:44
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja és persze kihagytam a hasfájást :/

De az amúgy is szokott, csak ebben az időszakban most mindennapos :|

2013. júl. 20. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
hát figyi szerintem a nyári gyakorlat nem anynira fontos mint az egészséged, ha a hasad is fáj az még vakbél is lehet de nyilván találgatásbol nem jutunk sehova minél elöbb doki!ne kockáztass
2013. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Menstruálsz rendszeresen? Mert ha nem, akkor ideje venned egy terhességi tesztet. Egyébként mi sajnos nem tudjuk neked megmondani mitől lehet, muszáj lesz elmenned egy kivizsgálásra, a gyakorlaton biztos megértik... Millió oka lehet egyébként, vírus, baktérium, allergia, terhesség, ... sok dolog.

Pillanatnyi tünetet enyhíthet a B6, illetve az ha sokat iszol, mert attól is lehet az egész!! Illetve a kevés alvástól, vagy a kevés étkezéstől. De ezt már te tudod. :) Jó egészséget!

2013. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Ez akár napszúrás is lehet.
2013. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utólag kiderült, hogy valószinüleg mi lehet a baj. Cisztákra fogamzásgátlót kellett szednem, de nem segített és csak rosszul voltam tőle és most abba hagytam, mert sokat szenvedtem vele és úgy gondoljuk a hirtelen váltás miatt voltam rosszul, mert 1 hét után már nincs bajom (:
2013. júl. 26. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor jo:) de látod, csak tippelgettünk és tökre nem az volt:)
2013. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen (:

De köszönöm a segítséget! (:

2013. júl. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!