Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A 76-os IQ nagyon gáz?

A 76-os IQ nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Már több tesztet kitöltöttem és egyik se mutatott 76-nál többet :( akkor Nagyon hülye vagyok ??
2013. júl. 20. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
a netesek nem igazi, orvosilag használt tesztek
2013. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyan cuki vagy... :) :) ha ilyen netes teszteket töltöttél ki, az biztosan nem valós eredmény. Biztos, hogy nem 76 :D

Képes voltál a "Betegségek" témakörbe írni? :D

2013. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudtam melyik témaba irjam xd. Am meg az osztállyal csináltuk neten és mindenkinek 120 körül volt csak nekem volt 76. :s
2013. júl. 20. 18:02
 4/9 intrepid ***** válasza:
Ha ilyen kérdést kiírsz, akkor tényleg nem több az az eredmény.
2013. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sörpocak ***** válasza:

áhh dehogy vagy hülye! :)


1. Nem tudom milyen teszteket csináltál,de sok a nem kompatibilis az egyénnel(ez esetben veled) Pszichológus tud jó személyre szabott IQ tesztet adni.


2.Egyébként sem tudom a korodat szóval nem vok biztos benne,hogy kortársaidhoz képest "hülye" vagy-e.


3.Nem ez fogja megszabni,hogy okos vagy-e. Vannak olyan magas besorolású emberek pl.igazgatók,üzemvezetők akiknek szintén alacsony az IQ számuk,ennek ellenére sikeresek. Sok olyan ember is van akinek az IQ-ja meghaladja a 110-et mégse vitték túl sok mindenre. A lényeg az hogy nem ez fogja meghatározni a jövődet.


4.Van barátom aki a suliban évfolyam első volt,mert a tárgyi tudása volt kifogástalan, nem pedig az IQ száma...


(Lehet egy-két részt rosszul fogalmaztam meg, de hitt el semmi okod nincs hülyének érezned magadat :) )

2013. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :D de szerintem télleg nem vagyok tul okos,mivel 14 évesen a felvételin 26 pontom lett összesen a két tantárgybol mikor másoknak 150 vmennyi..:/ ez már jelenthet vmit.
2013. júl. 20. 18:08
 7/9 sörpocak ***** válasza:

Na jó az már picit durva... de mindennek lehet magyarázata. Van hogy az okos ember is leblokkol stressz esetén/nyomás hatására.


De ha konkrét válaszra vagy akkor most kíváncsi akkor az iskolai eredményeidet nézd át. Adj meg 1 átlagod (ha szégyelled az eredményt vagy hasonló akkor privibe is küldheted)

2013. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a világ lakossága felének az IQ-ja 100 alatti. Egy ilyen netes mérés messze nem hiteles, mert ha a mérést egy igazi pszichológus végzi, akkor ő jobban ügyel az olyan körülményekre, mint pl. az egyén szorongása, ami nagyon befolyásolja az eredményt.


Másrészt nem minden az IQ. Már az IQ is több, különböző részből tevődik össze, és nem minden teszt méri mindegyiket. Ha van olyan részképesség, amiben nagyon jó vagy, akkor már lehetsz valamiben tehetséges, akkor is, ha a többi gyenge. Lehet, hogy nem fogsz egyetemre menni, de attól még lehet belőled egy kiváló, becsületes, szorgalmas, ügyes kezű ács vagy villanyszerelő. Ezekre a szakmákra is nagy szükség van. Kevésbé fizetik meg őket, de egy sztár-ács (ha sztárügyvéd van, akkor sztár-ács is kell legyen) szerintem azért meg tud élni.


Szóval, fel a fejjel, ez még nem jelenti azt, hogy ne lehetnél boldog az életben.

2013. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást aranyos vagy :D és igazad van,még lehetek jo valamiben .
2013. júl. 23. 13:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!