Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Mostanába zsibbadnak a végtagjaim, fáj a fejem, szédülök, hányingerem van.

A zsibbadás már több mint egy hete kezdődött és leginkább csak a bal felem zsibbad, a kezem nem annyira de a lábam nagyon. A hányinger meg a fejfájás eddig csak néha jelentkezett, azt hittem a frontok miatt, de ma egész nap rosszul voltam.

Elmegyek majd orvoshozm de feleslegesnek érzem. Tavaly egy hónapig fájt a hasam, majdnem megőrültem annyira és semmit nem találtak.

Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a bajom? :S

18/L


2013. júl. 19. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

majd az orvos megmondja mi a bajod... de ezek szerint csak szimpla agybaj, ha itt keresel gyógyírt a bajodra...


Elmész az orvoshoz, ha nem talál semmit, akkor elmész egy másikhoz, ha ő sem talál, akkor irány a harmadik...


ez a zsibbadásos dolog elég komolynak tűnik... én nem lennék nyugodt amíg ki nem derítem mi okozza.

2013. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tippelek,hiszen nem vagyok orvos.A végtag zsibbadás és a fejfájás arra utalhat,hogy nyomás alatt van valami ideg.Gyógytorna lesz belőle.Ha nagyon erős a fejfájás,az okozhat hányingert,sőt hányást is.Mozogsz eleget?Úgy értem jársz sportolni valamit?
2013. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam úszni és biciklizni. Amíg mozgok semmi bajom. A fejfájás hányinger zsibbadás, minden elmúlik. De amint elülök itthon megint rosszul leszek.
2013. júl. 19. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!