Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek PCOS betegsége...

Ha valakinek PCOS betegsége van ihat cickafark és palástfű teát?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktak ajanlani, de mivel a cickafark fitoösztrogent tartalmaz es PCOS-ban altalaban amugy is ösztrogen tulsuly van,fokozhatja a cisztasodast, ezert inkabb kerülendö. A palastfüvet a ciklus masodik feleben, ovulacio utan kene inni, de ha PCOS vagy, ez sajnos valoszinüleg nem következik be. En a kecskeutat iszom, napi 4-5 cseszevel, etkezes elött, igyekszem tartani magam a dietahoz es sportolni.
2013. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Söt, most mondja a ferjem (termeszetgyogyasz), hogy cisztas petefeszek eseten a cickafark egyenesen karos, akar dagantot okozhat!
2013. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos még,h az vagyok,de több,mint valószínű..most megyek majd orvoshoz..

Eddig 4-szer ittam cickát,remélem nem okoztam ennyivel kárt magamnak..:(( Megkérdeznéd nekem??

2013. júl. 14. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tea PCOS esetén kevés. Amennyiben a gyanú igazolódik, akkor inkább a diéta, a rendszeres sport és a cukor-, és inzulinterhelés eredményének függvényében kapott gyógyszer hozhat javulást.
2013. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk a rendszeres sport alatt mit értsek? Minden nap sportoljak vagy heti 3-4-szer? Hány órát? A jóga is megfelelő?
2013. júl. 15. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem okoztál kárt, ne aggódj. Sport minimum heti 3-4x, kb. 40 perc, olyan, ami rendesen felviszi a pulzusod, pl. bicikli, futás, úszás, kardio gépek. Én nagyon sokat spinningeltem meg step órákra jártam, így egy óra élvezetes sporttal jól megdolgoztatod magad (kvázi kiköpöd a beled :-) de jó, nekem legalábbis nagyon bejön). Most, hogy már babánk van, nem járok, otthon próbálok esténként valamit mozogni. Miből gondolod, hogy PCOS vagy? Mik a tüneteid?
2013. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Én kivételes eset vagyok, mert PCO-s mindkét petefészkem, mégis van ovum. A betegség talán annyit kavar a dologba, hogy általában a 15. napon, de 2 hónapja 28. napon volt, most meg a 27.-en. Viszont arra gyanakszom, hogy a palástfűtől magasabb a hőm. Lehetséges ez? Most így állok:

[link]

2013. júl. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!