Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jelenthet ez valamit? Ha...

Jelenthet ez valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Rég óta fáj a fejem, voltam vele dokinal voltam 2Mr-en. Az Mr-en 2 gócot találtak, egy 11 és egy 8mm-est. Szoval daganatot allapitottak meg, kiderult, hogy jo indulatu, de aggodom. 3 honap mulva mennem kell egy ujabb Mr-re es ha valamelyik no, akkor ki kell muteni onnan. kb2-3 hete tudom..most napok ota visszatero almom van. azt almodom, hogy korhazba kerulok es megmutenekes.meghalo.. de olyan reszletesen almodom meg olyan elethuen, jelenthet ez valamit? normalis.valaszokat szeretnek kapni. elore is koszonom.
2013. jún. 28. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
igen jelent. A félelmeidet így próbálod feldolgozni. Nyugi, a jövőt nem lehet előre megálmodni.
2013. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 estibálint ***** válasza:
Attól félsz, hogy megműtenek, ugye? Folyton erre gondolsz. mégálmodba is. és mint tudjuk a gondolataink alvás közben álom képében jelen meg.
2013. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!