Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggelre zsibbad mindkét...

Reggelre zsibbad mindkét karom. Mitől van?

Figyelt kérdés
Próbáltam már, hogy igyekszem egyenesebben tartani a karom alvás közben. Mert olvastam, hogy az ideg beszorulhat behajított állapotban. Kicsit segített, de jó ideje mindig enyhe zsibbadással kelek. Ez kihathat idővel az egészségre, rosszabbodhat? Másrészről lehet ezen segíteni? Gyógyszerrel, mozgással? Voltam ideggyógyásznál is, semmit nem mondott rá vizsgálatok után. Milgammát ajánlott, de l*f***t nem ér.

2013. jún. 28. 08:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a gerincedrol is lehet. Ortopedushoz menj, lehet hogy gerincferdulesed van vagy served, az csinalhat nyak vall es kar panaszokat.
2013. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párom is így volt, de elment dokihoz ott kiderült, hogy levannak tapadra az erei azért zsibbadt a keze, karja. Megműtötték azóta panasz mentes.
2013. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem neurológiai akkor ortopédiai bajod van.
2013. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Be szokott gyulladni időnként az ideg a kezemen, mert irodai munkát végzem.

Nem mellesleg fizikai mozgással teli munkáim alatt is ezt csinálta a kezem, hogy begyulladt kb. kéthetente felváltva. Ezért is mentem neurológushoz, de hiába jártam fizikoterápiára, semmi. Esetleg erre tapasztalat?

Azért elnézek ortopédiára, persze.

2013. jún. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!