Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol találok olyan orvost aki...

Doti73 kérdése:

Hol találok olyan orvost aki teljes vizsgálatot tudna csinálni? Pénzem nincs rá munka nélküli vagyok.

Figyelt kérdés
Sok betegségem van 2002-óta kezelnek pszichiátrián, 2005-ben egy rutin műtét közben anafilaxiás sokkot és hipertóniát kaptam. Azóta ugrál a vérnyomásom, a szívem gyorsan ver van hogy 150-es a pulzusom, allergiám van (fém, nos-pa,) de ezenkívül nem tudni még mire vagyok allergiás, de a testemen több helyen allergiás kiütés van hiába szedem a gyógyszert, refluxom van, fáj a gyomrom, egyre több gyógyszert szedek már vizesedek vízhajtót is szedek. Nem tudok dolgozni a sok gyógyszer miatt szeretnék már végre egészséges lenni de nem tudom mi áll a sok betegség hátterében.

2013. jún. 25. 16:04
 1/2 anonim válasza:

Elmész a körzeti felnőttorvoshoz, elmondod mi a problémád, és hogy milyen jellegű vizsgálatot szeretnél elvégeztetni magadon, ezután remélhetőleg ír egy beutalót neked, és elküldi vizsgálatra az egyik közeli kórházba. Ne fogadj el új gyógyszert.

Ha tanácsolhatom viszont, szokj le szép lassan a gyógyszereiről azt tanácsolom, mivel akár a gyógyszerek túlzott szedése is előidézheti ezt. Ne tedd le azonnal őket. Fokozatosan a nem feltétlen szükséges, valamint pszichés gyógyszerek szedésével állj le, és állj át antioxidáns, és lúgdús diétára. Nekem is voltak hasonló problémáim, és a megfelelő táplálkozás, és a gyógyszerek abbahagyása jelentette a megoldást, az új életszemlélet is hatásos lehet, az segít a leginkább. 1984-ben születtem, és 7 éves koromtól kezdve nagyon sokáig pszichiátriai kezelés alatt álltam, tudom mit érezhetsz, nagy nyűg ez.

:(

2013. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a dokink nem sokat foglakozik a betegekkel, nem küld az sehova a vízhajtó mellé még 2 gyógyszert írt fel lassan már ennem sem kell. Étvágyam is alig van, alig eszek. Ezért keresek valami megoldást.
2013. jún. 26. 05:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!