Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
besargult a nyelvem par napja akarhogy mosom nem jon le, akarmennyit alszom faradt vagyok megmozdulni alig birok , minden nehezemre esik, hanyingerem is volt , nagyon faj a bordam alatt vegig, ha jol tudom ott a hasnyalmirigy talalhato, orvoshoz eddig nem mentem el , mert nem volt ra idom es mara lettem ilyen rosszul, ha valaki ra ismer valamire az kerem irja le koszonom.
2013. jún. 15. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
máj, emésztés, bármi lehet... ne itt kérdezz hanem huzz el dokihoz....
2013. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azert irtam ide mert jelen pillanat nem tudok orvoshoz fordulni, de szerintem ez logikus.......
2013. jún. 15. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

ügyelet is létezik, amugymeg továbbra is csak tippelhetünk.amiböl megint nem jutsz közelebb.


mondhatja valaki hogy lázas, fáj a feje és hány,a legtöbben ráfogják hogy megfázott virusos ,feküdjön és c vitamin,(orvosok is szokták ezt) holott lehet agyhártyagyulladásod van és egy ora mulva meghalsz.mivel annak is tünete lehet. érted a lényeget? tul tág a kör itt nem kapsz értelmes választ.nem bántásbol irtam.

2013. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!