Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyvérzésem van? Többi lent:

Agyvérzésem van? Többi lent:

Figyelt kérdés
Járkálok megyek minden csak épp ahogy nézelődök a bal szememen nem látok rendesen, kiesik egy rész..Mi lehet a baj?
2013. jún. 14. 12:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és szédülök
2013. jún. 14. 13:02
 2/14 anonim válasza:

Pfff

A helyett hogy elmennél orvoshoz itt kérdezősködsz a gyakorin?Talán nem kellene elmenni orvoshoz?Már ne is haragudjál,nem tudom mióta tart,de én biztos nem itt kérdezősködnék hanme elmennék orvoshoz!

2013. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Sok minden lehet. Lehet, hogy szemfenéki keringési zavarod van, vagy egyéb szembetegséged.
2013. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak most kezdődött és idegesit nagyon kezd elmulni.. amugy utánna néztem és az agyvérzés jele ez is és csak 5-15 percig tart :/ szoval lehet h orvoshoz kellene fordulnom
2013. jún. 14. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha a látótérből kiesik egy rész, akkor valszeg nagyon alacsony a vérnyomásod. Ha az egész kiesik, akkor már el is ájultál...
2013. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha becsukod a szemedet és képes vagy 1 percig egylábon állni, akkor leginkább a látásoddal lehet baj.

Ha nem vagy rá képes akkor vagy agyvérzés, vagy vércukorszint, vagy valami más, akkor szerintem még ma menjél el orvoshoz.

2013. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2013. jún. 14. 13:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kétségbe lehetsz esve, ha még röhögni is van erőd...


A látótérkiesés szemprobléma is lehet, nem feltétlenül idegrendszer. Mondjuk valami agyi bibi tuti van annál, aki orvos helyett ide jön...

2013. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A látótér kiesés agyi eredetű. Lehet agyvérzés,de okozhatja agydaganat is. Persze nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni,gyakori,h egy egyszerű agyérgörcs az oka,ami elmúlik magától is. Sok migrénesnek pl. így kezdődik a rohama. Ne ijedj meg,de ha rövid időn belül nem múlik menj el orvoshoz!

Amúgy hány éves vagy?

2013. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szem okozta látótér kiesések nem egyik pillanatról a másikra alakulnak ki és nem is múlnak el hirtelen.
2013. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!