Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az idegtől asztmás rohamaim...

Az idegtől asztmás rohamaim jelentek meg? Mit kell csinálni ebben az esetben? és hogyan kerülhetek ki belőle?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak. Egészséges táplálkozás teljes mértékben tehát mindennap élőflórás joghurt, a kóla, a kávé és az energiaital mindenképp kizárandó! Nekem 3hónap múlva tűnt el a fúlás, de igazából 3nap alatt(amikor erőt vettem magamon és nagyon elegem volt belőle) mert az utolsó 3 napban enyhült a légszomjam és a 3.napra semmi bajom nem volt.Nekem egy szakember segített és a lényege annak amit mondott, hogy bekell magadnak totálisan beszélni azt hogy te erős vagy nem foghat rajtad ki ilyen kis sz*r betegség, hogy te erősebb vagy és nem hagyod magad de ezt el is kell hinni ! Főleg mikor rádjön a roham mert ilyenkor kell leginkább ezt a módszert alkalmazni érzed hogy nem kapsz elég levegőt és rögtön mással kezded el lefoglalni az agyadat pl.elkezdesz olvasni vmit( én még ha a buszon jött rám el olvastam végig az utazási feltételeket is csak hogy ne figyeljek rá mert mondták hogy az felerősíti.Ilyenkor reflexből rögtön (meg mindig amugy) mondjad magadnak (akár hangosan is) hogy erősebb vagyok elmulik a fúlás nagyon sok levegőm van bőven elég! Kiválóan működnek a szerveim! AMI MÉG NAGYON FONTOS : ne idegeskedj egyáltalán! Ha valami felbosszant akkor is gondolj másra ! Tudom nehéz és én sem hittem el mikor nekem mondta a szakember, de végső elkeseredésemben alkalmaztam ezt a módszert is. Amikor elkezdtem azzal egyidejűleg a gyógyszeremet sem szedtem tovább, mert egyébként is utálom nem akartam gyógyszerekhez kötve élni.Ez az erős akarat és az odafigyelés a testedre lelkedre (egy kis meditáció is segít) hidd el nekem tapasztalatból mondom, hogy elfogja múlasztani !!! :) JÓ EGÉSZSÉGET!
2013. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!