Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy cukros vagyok?...

Lehet hogy cukros vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
már egy ideje napi szinten rosszul vagyok. és bármit csinálok nem múlik el.. ezt pár napja figyeltem meg hogy amikor rosszul vagyok és megeszek egy kocka csokit máris jobban vagyok. szerintetek el menjek orvoshoz??://
2013. jún. 9. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha cukorbeteg lennél, akkor magas lenne a vércukorszinted, amin nem segítene az, hogy cukrot viszel be csoki formájában. A csoki akkor jó, ha alacsony a vércukorszinted, ami egyébként tényleg okozhat rosszullétet. Szóval orvoshoz menj el, de attól ne félj, hogy cukorbeteg vagy ;)
2013. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 7. válasza:
Jó formán semmi tunete nincs max ha véletlen keletkezek sebek lassaban gyogyulnak és száj szárazság de az sem biztos egy egyszerü vérvétel ahova elküld a háziorvosod vagy házi vércukor mérö használatával ellenörizheted és már nem is olyan drágán hozzá lehet jutni egy ilyen kis szerkezethet ha fizetsz egészség pénztárba akkor arra is meg lehet venni
2013. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!