Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél vérzésnek mi lehet a...

Végbél vérzésnek mi lehet a következménye, ha nem fordulok vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Mitol lehet hogy székelés után mindig verzik az anuszom? Es mi tortenhet, ha nem megyek el vele orvoshoz?

Gunyos megjegyzesek kimeljenek, szerintem ez konoly tema.

A valaszokat elore is koszonom!


2013. jún. 2. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Friss vér? Ha konkrétan a végbeled záró része vérzik, az lehet a széklet állagától. Ugye sérülhetnek a szövetek.

Úgy tudom ez az aranyér témához vezethet, de nem ez a szakterületem. Az már igen, hogy az egészséges, megfelelő állományú székletet száraz vagy hígabb irányba (azaz szorulás, hasmenés irányba) eltolják a gabonás, tejes ételek. Tehát próbálhatsz kevesebb lisztet, tejet enni több zöldséget, húst és megfigyelhetnéd történik-e változás. Hogyan alakul a vérzés stb.

2013. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mi okozza.

Lehet:

- arany ér

- végbél berepedés

- polip

- fekélyes vastagbél gyulladás

- végbél rák


Bár melyik rosszabbodhat

2013. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

,ha nem kapsz időben kezelést.

( ez lemaradt )

2013. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyszerű aranyértől a komoly bélrákig bármi következménye lehet! Mióta vérzik,és mennyi vér folyik? Spontán esetleg szokott vérezni?
2013. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb egy hete allandosult. Elotte epp csak egy pici volt, mostmar amikor kitorlom akkor latom, hogy eleggee veres a papir... 3honapja Dietazom, megvaltozott az etrendem es 15kg tol megszabadultam. Lehet hozza koze?
2013. jún. 2. 12:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Friss ver, spontan nem szokott.
2013. jún. 2. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaza van annak aki súlyos betegségeket IS említ..


De sokkal gyakoribbak az enyhébb okok.

Változott a székleted a diéta óta mit gondolsz?

2013. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte biztos, hogy a diétához lesz köze! Próbálj meg enni a napokban több szilvát, szerintem az kicsit meglazít, és talán elmúlik a probléma! Ha nem, nincs mese: orvos!
2013. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szeklet allaga nem valtozott szerintem. Koszonom szepen a velemenyeket, nagyon sokat segitett!
2013. jún. 2. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!