Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja vagyok lázas. A mai...

2 napja vagyok lázas. A mai nap sikerült lehűteni 36,5-re de újra emelkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi más tünetem nincs. Szükséges aggódnom miatta hogy mikor múlik el?

2013. máj. 30. 17:24
 1/3 anonim válasza:
Az hogy nincs más tüneted az nem zárja ki a fertőzést, amúgy ha hűtés alatt szó szerint hűtést értesz, akkor inkább paracetamollal próbálkozz, mert az legalább működhet is.
2013. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha újból belázasodsz akkor holnap menj el vele orvoshoz
2013. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magas láz esetén fogjunk néhány nyers burgonyát, reszeljük le és kössük a talpunkra, majd a lábunkat jól takarjuk be. Rövid időn belül lehúzza a lázat, akkor is, ha már a gyógyszerek nem segítenek. Mikor levesszük a burgonyát, ne lepődjünk meg, forró lesz és szinte teljesen száraz. Célszerű a lábunk alá nejlonzacskót és egy régi törölközőt tenni, különben a krumpli foltot hagy a lepedőn, amit csak fehérítővel tudunk eltávolítani.
2013. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!