Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol tapintható ki a pajzsmirig...

Hol tapintható ki a pajzsmirigy pontosan? És mit csináljak ha egyre többször mindig más oldalrol nyilall bele a fájdalom a szivembe?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A pajzsporc /Ádámcsutka/ két oldalán tapintható ki a pajzsmirigy. A nyilallás, amit érzel nem szív, hanem inkább izom, ideg eredetű lehet. Esetleg valamilyen mellhártyaizgalom. Többnyire pszichés eredetű.
2013. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem régebben egy iskolai vizsgálaton azt mondta a doktornő hogy gyanús a pajzsmirigyem és kikellene vizsgáltatni.Adott egy beutalót,de azt mondta hogy ez az iskolába járók legtöbbjének gyanús, ne ijedjek meg. Halogattam addig addig hogy elkallódott a beutaló és így nem mentem el. A mellkasom pedig mikor szúr bele oldalról ,az nagyon fájdalmas ezért is vagyok megijedve tőle.
2013. máj. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!