Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van hasmenésem és...

Mitől van hasmenésem és hányingerem?

Figyelt kérdés

Tegnap este hasmenésem volt, most meg arra ébredtem, hogy mindjárt hányni fogok. Végül nem történt meg, de lehet mindjárt...


Amikre gyanakodhatok:


Megettem egy egész ananászt, Sparos gombasaláta, Sparos sült csirkecomb, vajkrém (5 órát a hátizsákomban utazott, de nem ettem sokat, csak egy kenyérnyit), sajt, kolbász (szeletelt, csomagolt).


Vajon melyik lehet?


2013. máj. 23. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a gombasaláta, az nehezen bír ki 5 órát melegben, de sült csirkecomb is rizikós. Diéta, sok folyadék, és ha nem múlik menj orvoshoz.
2013. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a vajkrém volt 5 órát hátizsákban, a többit frissen vettem a Sparban (persze attól még lehet romlott).
2013. máj. 23. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ananász felejtős,de a többitől bármelyiktől lehet. Amúgy teljesen mindegy. A kezelése ugyanaz. Sok folyadék,diéta, és ajánlanám a Smecta port,az bevonja a bélfalat és ezáltal nyugtatja,csökkenti a hasmenést.
2013. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vajkrem..de ez semmi ha csak fosol 1 kicsit...en 1szer tortatol kaptam olyan etelmergezest h befostam...meg az ágy is fosos lett...3 napig egyhuzamba okadtam...a noverem azt hitte fel fogom dobni a pacskert...kirandulason volt ez...aztan elmult..alkohollal, colaval meg napi 5 pohar kaveval kezeltem,ez 5 eve volt.akkor voltam 14...meggyogyultam de azota is 50 kilo alatt van a sulyom pedig zabalok mint az allat
2013. máj. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!