Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg jól van már, vagy...

Tényleg jól van már, vagy csak engem akar megkímélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon jó Barátom (lány), akivel 3 éve ismerjük egymást. Mindent, de tényleg mindent meg szoktunk beszélni egymással. 2011. decemberében csomót talált a mellében, amiről kiderült, hogy daganat. A hónaljában is volt valami gond. Elkezdődtek a további vizsgálatok, majd 2012. februárjában közölte, hogy megjött az eredmény, áttétes mellrákja van és a nyirokcsomóban is rák van sajnos. Nagyon elszánt volt, hogy igenis meggyógyul, szedett mindenféle vitamint, gyógyteákat ivott, kemora is járt természetesen. Hol javult, hol romlott az állapota és azt mondta, hogy mindössze 7% esélyt adtak az orvosok arra, hogy meggyógyul valaha. Természetesen ez nagyon elkeserített engem is! Nagyon küzdött, egyfolytában az lebegett a szeme előtt, hogy meg fog gyógyulni, példaértékű erőről tett mindvégig tanúbizonyságot. A lényeg, hogy 1-2 hónapja azt mondta, eltűnt a rák és egyelőre jól van, már csak rutinellenőrzésekre kell majd visszamennie.

Én nem vagyok ebben a témában járatos, így nem tudom, hogy lehetséges-e ilyen gyors gyógyulás úgy, hogy előtte mindössze 7% esélyt adtak Neki az orvosok. Nem a szavaiban kételkedem, tudom azt is hogy nagyon-nagyon küzdött és azt is tudom, hogy mindig őszinte velem, ám azt is tudom ugyanakkor, hogy ha nagy baj lenne, biztosan meg akarna kímélni a tudattól, mert Ő tudja a legjobban, hogy miken mentem már át én is - én is beteg vagyok, stb. - és ismerem, hogy inkább nem mondaná meg, hogy nagy a baj, csak hogy ne keseredjek el. Furcsállom, hogy ritkábban levelezik velem - találkozni nem tudunk, messze vagyunk egymástól - pedig eddig szinte naponta leveleztünk, míg nem volt beteg. Utána is írt párszor, akkor végig tartottam Benne a lelket, aztán nem írt. Néha ír, akkor bocsánatot kér, hogy sokáig csendben volt és mindig azt írja, hogy jól van. Talán azért maradnak el a levelei is, mert nagyon beteg, csak nem akarja megmondani? Ne értsetek félre, nem az van, hogy nem bízom Benne, csak nagyon féltem és mindig az van bennem, hogy mi van, ha baja van. :S


A kérdésem tehát az, hogy lehetséges-e, hogy teljesen rendbejött, vagy csak meg akar kímélni valami nagyon rossztól?


21/f



2013. ápr. 30. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttunk már csodát!De az az igazság,h a 7% esély nagyon kicsi egy áttétes daganat esetén. Amúgy rengeteg esetben fordul elő,h hosszú ideig(akár évekig is)tünetmentes valaki,de ez nem jelent gyógyulást. Nem egy betegünk van,aki több éves tünetmentesség után áttétes daganat következtében halt meg.
2013. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Sajnálom, hogy több év tünetmentesség után is meghalnak a betegek. :-(( Félek, hogy Ő is áldozat lesz! Azért még bízom a csodában, hiszen olyan erősen küzd! Nem lehet, hogy ne sikerüljön Neki!

2013. ápr. 30. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok Nektek!
2013. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, hogy meggyógyul!
2013. ápr. 30. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudhatom, hogy jól van-e a lány, mindenesetre nagyon bízom benne! Esetleg kérd meg, hogy skype-oljatok, ha nem tudtok személyesen találkozni, és akkor videón láthatod, hogy van. Ha nagyon beteg lenne, akkor az látszana a webkamerán. Drukkolok, hogy minden rendben legyen a lánnyal :)
2013. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elértem az egyik rokonát, sajnos a Barát már nem él. :-((
2013. máj. 5. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Huhh!!! Részvétem!
2013. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!